Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Poradna
  3. Fotopast ScoutGuard MG983G-30M

Stále více oblíbeným systémem pro hlídání chalup, domů, stodol, staveb nebo techniky, se stávají fotopasti. Není se čemu divit, oproti profesionálním kamerovým systémům nabízí fotopasti zlomkovou pořizovací cenu a velmi jednoduchou instalaci.

Jak fotopast na ochranu majetku funguje

Fotopasti lze snadno přenášet, jsou napájeny z tužkových baterií (které vydrží několik tisíc pořízených záznamů). A to po dobu několika týdnů až měsíců. Instalace fotopasti může být dokonale skrytá, tam, kde by ji nikdo nečekal.

Na trhu je jediná fotopast, která je „ideálně “ navržena pro potřeby hlídání objektů. A tou je fotopast ScoutGuard MG983G-30mHD.  Jde o hybridní 3G fotopast, která umí dokonce přenášet na e-mail videosekvence a obrázky ve vysokém rozlišení.

A proč zrovna hybridní? Jednoduše proto, že se jedná o fotopast, která může pracovat v režimu klasické fotopasti nebo vyloženě v režimu zabezpečení!

 

Nadstandardní výbava

Hlavní předností jsou přiložené dva páry ovladačů pracující na frekvenci 433 Mhz. Právě ovladače dělají z této fotopasti dokonalý a vyspělý nástroj pro zabezpečení objektů. Pokud je fotopast přepnuta do režimu security (hlídání), můžete fotopast na poměrně velkou vzdálenost vypnout a znovu zapnout. Ovladače přitom pracují i v zástavbě.

Samozřejmě fotopasti nechybí nastavování časovačů, a to včetně nastavení pracovního režimu na jednotlivé dny v týdnu. Můžete si tak vybrat, který den bude fotopast pracovat a který nikoliv.

Nechybí zde ani dálková správa pro vzdálený přístup do fotopasti. Snímky ovšem nelze prohlížet online nebo se dívat jako na klasickou webku. Dálková správa vám umožní změnu v nastavení nebo například zaslat kontrolní snímek na e-mail či mobil.

 

Fotopast jako ústředna EZS (elektronický zabezpečovací systém)

Již na začátku jsme zmínili, že fotopast MG983G-30mHD symbolizuje nejvhodnější fotopast pro zabezpečení majetku. A nelhali jsme. Fotopast můžete totiž použít jako sběrnou jednotku – ústřednu pro bezdrátová čidla, kterých je na trhu nespočet.

Například ve vaší chalupě tak můžete nainstalovat poplachová bezdrátová čidla pohybu, okenní a dveřní kontakty. Fotopast může přitom pracovat v chodbě domu.

Pokud narušitel vstoupí například zadními dveřmi, fotopast dostane signál od čidla a pošle vám na mobil upozornění o narušení dané zóny. Pokud se před fotopastí někdo pohne, vyfotí ho a fotografii odešle.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.