Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Novinky
Nové fotopasti Bunaty Full HD WIDE

 

Pro rok 2017/2018  výrobce fotoapastí Bunaty připravil hned několik novinek. První která se v těchto dnech dostává do prodeje je řada Bunaty WIDE. Tato řada má nově přeskládané a začerněné LED diody přísvitu a jinak tvarovanou přdední masku. Tuto novinku poznáte i díky nově vytlačenému logu hlavy divočáka na předním krytu fotopasti. Brzy dodám fotky a videa.  Řada Bunaty WIDE bude opět ve verzi bez GSM a s GSM.

Druhou novinkou budou fotopasti se 4G LTE, vypínáním a zapínáním na dálku, budou umět pořídit snímek pomocí sms atp. Bližší informace cca říjen/listopad 2017.

       

 

 

Yukon Photon RT

Přední výrobce noční a denní optiky Yukon Advanced Optics, na jaře oznámil nástupce možná nejprodávanějšího digitálního zaměřovače na světě Yukon Photon XT a to model který ponese obdobný název Yukon Photon RT. V ČR a SK se bude prodávat ve dvou variantách. 4,5x42 a 6x50. Tyto modely budou mít několik upgradů a "mínusy" co měla řada XT jsou u řady RT odstraněny. Místo baterií (možnost tu stále bude) bude nový Photon RT mít několik možností nabíjení "blokem" Pulsar DNV nebo pomocí externího zdroje EPS3i a nebo 4ks baterií. Bude tu i možnost nabíjet pomocí powerbanky. Design a ergonomie obou řad XT a RT je velmi podobná. Tubus o průměru 30mm zůstane nezměněn. Každý bude tak moci přejít na novou řadu, aniž by musel měnit i montáž. Řada Photon RT bude osazena novým vylepšeným čipem s rozlišením 768x576px oproti stávajícímu 656х492px. Optika bude mít i dvojnásobný zoom a zabudovaný neviditelný přísvit o vlnové délce 940nm. Nastřelení je zde na způsob jako u Pulsar Digisight. Dále modely Yukon Photon RT budou mít zabudovaný videorekordér pro pořizování videa. Pomocí aplikace Stream Vision pro zařízení se systémem Android a iOS bude možné nahrávání i živé vysílání na YouTube.

       

 

 

Termovizní předsádky Pulsar Core

Universální termovizní přístroj, který může byt použit jak k pozorování z ruky ale také i jako objektivová předsádka pro optické přístroje (zaměřovače, dalekohledy, videokamery, fotoaparáty adt.).

 

Noční lov s předsádkami Pulsar Core v kombinací s denním zaměřovačem má řadu přednosti. Některé parametry a vlastností denní optiky jsou lepší než u klassickým nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinace s Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

      

 

Více zde:

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ