Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Termovize » Pulsar Accolade / Accolade LRF

Termovize / Pulsar Accolade / Accolade LRF

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Binokulární termovize Pulsar Accolade / Accolade LRF

Pulsar uvádí trh nové řady binokulárních termovizních přístrojů s laserovým dálkoměrem i bez.
Nové Pulsar Accolade jsou postavené na ověřené platformě termokamer Pulsar, zahrnujících rozsáhlou funkční výbavu s podporou Wi-Fi a aplikaci StreamVision, která byla rozšířena o možnost přesného měření vzdálenosti pomocí laserového dálkoměru. Měření vzdálenosti je možné ve dvou režimech: jednotlivé měření a skenování. V režimu skenování pozorovatel plynule měří vzdálenost do ke sledovanému objektu, například při sledování jeho pohybu. Měření je možné až do vzdáleností 1000 m s přesností +/-1 m.

 

Pulsar Accolade LRF

Termovize Pulsar Accolade se výrábí ve dvou variantách: špičkové modely Accolade XP, jsou osazeny senzorem s  vysokým rozlišením 640 x 480 pixelů a modely Accolade XQ s cenově dostupnějším senzorem s rozlišením 384x288 pixelů. Všechny modely používají ke snímaní obrazu nechlazené mikrobolometry s vysokou snímkovou frekvencí 50Hz a velikostí jednotlivého pixelu senzoru 17 μm. Uvedené parametry zajišťují termovizi vytvářet detailní, rychlý a přesný obraz s detekční vzdálenosti až 1800m.

Binokuláry Pulsar Accolade / Accolade LRF vytváří pro uživatele maximální komfort při pozorování oběma očima.

Binokulární termovizi Accolade / Accolade LRF ocení lovci, milovníci a ochránci přírody, záchranáři při pátrání pro ztracených osobách, bezpečnostní agentury při chránění majetku.