Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Servis a postup při reklamaci

Než zašlete k reklamaci: přesvědčte se, že přístroj byl řádně nastaven, byly vloženy baterie, př. SD karta odpovídající tech. parametrům zařízení. Před odesláním do servisu můžete kontaktovat prodejce (tel.704 700 095) a vyhnout se zbytečným nákladům na poštovné. Prodejce kontaktuje servis o zaslání zboží zákazníkem k reklamaci.

Podmínka pro uplatnění záruky: základní pomínkou pro uplatnní záruky je zaslání zboží s vyplněným záručním listem ( je-li přiložen, v opačném případě stačí kopie dokladu). Záruční list a faktura musí obsahovat veškeré údaje o kupujícím a zejména musí být uvedeno datum prodeje, výrobní číslo ( jeli na zboží ) a razítko prodejce. Dále popis závady, aby bylo možné závadu rychle identifikovat. Bez těchto náležitostí nebude zboží přijato a bude zasláno zpět.

Záruka výrobce se vztahuje na vady materiálu nebo zpracování a to po dobu 12 měsíců od data výroby a dovozce ji v souladu s příslušnými právními předpisy platnými v ČR a EU rozšiřuje na dobu 24 měsíců od data prodeje. Některé výrobky mají záruční dobu rozšířenou na 3, 5 a 10 let. Pokud se vyskytne výše uvedený druh závady dovozce se zavazuje ve spolupráci s výrobcem řešit problém opravou nebo výměnou výrobku. Reklamace se může uplatnit u prodávajícího nebo přímo v servisu ( rychlejší způsob, servis po opravě či výměně zasílá přímo na uvedenou adresu zákazníka ) a o způsobu jejího vyřízení rozhoduje výhradně dovozce zařízení.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, které se projeví při používání výrobků v souladu s návodem k obsluze a doporučeními výrobce a dovozce.

Záruka se nevztahuje v žádném případě na ztrátu, zcizení, škody vzniklé nesprávným použitím, neodbornými úpravami, nesprávným skladováním nebo škodami způsobenými vyšší mocí. Také se nevztahuje na běžné opotřebení a příslušenství jako jsou paměťová media, baterie nebo akumulátory a další spotřební materiál a příslušenství. Tyto jsou kryty zárukou jejich dovozců. Prodávající neručí za kompatibilitu zařízení při použití jiného než jim dodaného příslušenství.

Omezení zodpovědnosti: V případě nesprávné funkce je právo kupujícího na náhradu omezeno pouze na opravu nebo výměnu jak popsáno výše. Výrobce, dovozce ani prodávající nepřebírá jakoukoli zodpovědnost ke kupujícímu nebo třetí straně za škody, které mohou nefunkčností výrobku vzniknout. Jedná se zejména (ale nejen) o ztrátu očekávaného zisku, investic, dat. poškození jiných zařízení, škod vzniklých použitím zařízení nebo naopak nemožností toto zařízení použít. V žádném přípddě nelze požadovat náhradu přesahující hodnotu zařízení podle ceníku platného k datu uplatnění nároku a to po odečtení poštovného, manipulačních a dalších poplatků.

Zaslání zboží k opravě nebo výměně je na náklady a riziko kupujícího. Pokud dovozce shledá reklamaci oprávněnou vyřeší ji opravou nebo výměnou a to do 30 dnů od převzetí od přepravce. Zahraniční opravy trvají zpravdidla déle od 40 - 60dnů. Pokud se bude jednat o neoprávněnou reklamaci, bude zboží vráceno kupujícímu na jeho náklady. Neposílejte zboží k reklamaci prodejci, ale na adresu příslušného smluvního servisu!!! Drtivá většina servisů to vyžaduje. Zrychlý se tak příjem a vyřízení reklamace. Zboží vždy zašlete v bublinové fólii nebo krabici, nikoliv zabalení jen v papíru!!!

Nejsou-li zde vypsány všechny, na každé faktuře bude vždy servis k příslušné značce...

 

Fotopasti značek UO Vision, Ltl. Acorn, Scouttguard,Predator X, Cuddeback

Fotopast CZ - servis

Francouzská 815

Dobřichovice

25229

Přiložit záruční list, popis závady a kopii dokladu.

 

Mikroskopy, dalekohledy, noční vidění, Termovize zn. Yukon, Pulsar, Delta Optical..

 

Binox s.r.o. /servis

Křižíkova 220/91
186 00 Praha 8 - Karlín

Přiložit popis závady, kopii dokladu, záruční list.

 

 Svítilny, čelovky, nabíječky a baterie Fénix

Kronium a.s.

Římská 20

Praha 2

12000

Přiložit popis závady a kopii dokladu.

 

Svítilny a čelovky LedLenser

MORIS design s.r.o.

Divize Distribuce

K Hrušovu 292/4

Praha 10

102 23

Přiložit popis závady,  kopii dokladu.

 

Fotopasti Moultrie a UWAY, oblečení Swedteam, noční vidění NiteSite, termovize NightPearl

ZÁHOŘÍ Rudel, s.r.o.

Holešovská 1714
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Priložit popis závady a kopii dokladu.

 

Optika Steiner, Docter

Ivo Štorek - firma Nimrod

28.října 1079

Chomutov 430 01

Priložit popis závady a kopii dokladu.

 

 

Fotopasti Browning, Bunaty

BUNATY s.r.o.

Pardubická 222,

Srnojedy 53002

Priložit popis závady a kopii dokladu.

 

Termovize DALI, Hikvision a Pard, Bestguarder

ThermVisia s.r.o.

Karla Englise 6

155 00 Praha 5

Priložit popis závady a kopii dokladu.

 

 

Fotopasti ForestCam, ScoutGuard, kolimátory Holosun

FFOXcam s.r.o.

Žerotínova 112

675 71 Náměšť nad Oslavou

Mobil: +420 721 528 952

Priložit popis závady a kopii dokladu.

 

Výrobky značky CEL-TEC

 Variant Plus,s.r.o. - servis

U Obůrky 5
674 01 Třebíč

Přiložit kopii doklady a popis závady.

 

 

Svítilny, čelovky, nabíječky a baterie Fénix

Kronium a.s.

Římská 20

Praha 2

12000

Přiložit popis závady a kopii dokladu.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.