Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Sluneční, střelecké a sportovní brýle » Záruka a registrace produktu

Sluneční, střelecké a sportovní brýle / Záruka a registrace produktu

 

Podmínky záruky

Na všechny originální brýle Wiley X se vztahuje záruka na celou dobu jeho životnosti. Tyto originální brýle Wiley X musí být zaregistrovány pomocí registračního kódu, zaregistrovat můžete ZDE. Unikátní desetimístný registrační kód se nachází na samolepce „100% ORIGINÁL" umístěné na každém obalu brýlí Wiley X určených k distribuci v České a Slovenské republice společností MORIS design, s.r.o.

Tato záruka se vztahuje na veškeré závady výrobku, které se projeví za běžných podmínek používání a jsou důsledkem konstrukční, materiálové nebo výrobní vady, nevztahuje se na běžné opotřebení.

Jak uplatnit záruku?

Reklamované zboží včetně všech komponentů zabalte a zašlete na adresu: MORIS design, s.r.o., Ševce Matouše 2018/9, Praha 4, 140 00. Spolu s reklamovaným zbožím zašlete kopii daňového dokladu nebo vyplněný a vytištěný záruční list. Na zadní stranu záručního listu připište popis závady reklamovaného produktu.